TASUTA kohaletoimetamine alates 35€ tellimustest VAATA PAKKUMISI
Kliendtugi +372 5305 6556

Känguru Kipper emadepäevaks!

Unejutud May 11, 2017

Emadepäev oli Väikese Tüdruku jaoks üks ilmatu tähtis sündmus! Igal aastal korraldas ta Emale mõne vahva üllatuse. Eelmisel aastal sepitsesid nad koos Isaga suure salaplaani, kuidas Ema jõuaks oma lemmiku- Karl-Erik Taukari kontsertile. Ema põsed õhetasid elevusest ka järgmine päev pärast emadepäeva kontserti – talle lihtsalt nii meeldivad need iga-aastased emadepäeva üllatused!

Ema sättis täna hommikul end väga vara pikale poeretkele. Väike Tüdruk mängis unist kipper2hommikulogelejat ja ütles teki alt emale, et kavatseb igatahes täna rahulikult lõunani põõnata! Ema muigas seepeale ja läinud ta oligi. Väike Tüdruk piilus tekinurga alt igaks juhuks veel mitu minutit, et ega pereema ometi midagi maha unustades tagasi tuppa ei tule. Ei tulnud!

Peagi lendas Ty kaisukate omaniku tekk kaarega üle pea seina äärde rulli ja ta otsekui lendas Suure Kapi juurde. “Nii-nii, kus mu söögitegemise riided ja see südamega tähtpäevade põll on – kahtlemata on vaja ka kontsaga toakingi, täpselt selline on tõeline väike perenaine, kes oma emale üllatuskooki hakkab küpsetama!” Tüdruk riietus nagu tõeliselt kogenud telekokk ja hakkas kõiki oma kaisuloomi järjest Kööki viima. Igale loomale andis kapile asetades oma ülesande: “Õpetaja rebane Slick, palun ole siin kõige ääres ja jälgi, et kõik neile antud ülesandeid meeles peaks ja õigel ajal täidaks!” Olles ise väga õhinas oma üllatus-projektist, tekkis peagi kapile üsna pikk kaisukate rivi: “Niih… draakonikene Cinder, nagu teada, on mul ahjus küpsetamiseks tuld vaja, Icy ja Sami paluks teil siis nõudepesu vesi kraanikausis sabaga vahtu ajada, koerad võiksid aidata jahukotti vedada ja kiisud teavad hästi piima asukohta!” Jah, tööjaotusest said kõik osa ja loomakesed asusid märguannete peale kõik usinasti tegutsema! Mõned kaisukad põrkasid tööülesandeid täites ka omavahel põmmmmdi! kokku, aga avariid ei olnud õnneks tõsised. Tigu Scooteri tundlad klopiti doktor Pegasuse poolt jälle tagasi püsti ja chihuahua Pablo muhule sai pandud ilusa laigulise mustriga plaaster!

Kui kook ahjus küpses, said kaisukad puhata ja mängida. Ükssarvik Fantasia jäi ainukesena ahjuklaasi jälgima, et koogipõhi ära ei kärssaks!
ty37226_kipper-reg

Väike Tüdruk võttis põlle eest ja läks tiris Salapeidukast välja emale mõeldud kingituse: “Armas kaisukas Kipper, Sina oled ainus kaisukas, kelle ma poest hoopis emale ostsin, mitte endale. Muidugi oled sa hiiglama armas oma lapsukesega taskus, aga ma mõtlesin, et just Sina sobiksid hästi emadepäeva üllatuseks minu Emale, sest ta kingib neid küll mulle aga Temal endal pole ühtki ja igaüks, ma arvan, vajab siiski päris oma kaisukat! Selgitusi jagades ja omaette rääkides pani tüdruk Kipperi koos titaga korvi ja sidus korvile uhke lipsu peale. Isetehtud kaart potsatas korvi ja nii jäigi kink Elutoa lauale kingisaajat ootama.

Maailma Esimene Koogiküpsetus kõigi TY kaisukate osavõtul võis jätkuda! Sigina-sagina lõpetasid pidulikult öökullid, kes lendasid maasikatega õhku ja lasid need koogi pehmesse šokolaadimassi kukkuda. Kõik kaisukad ohkasid üllatusest ja õnnetundest, et midagi nii ilusat, suurt ja maitsvat olid nad koos oma Väikese Perenaisega valmis meisterdanud! Emotsionaalne puudel Patsy puhkes siirast rõõmust isegi nutma: “Oeh, milline liigutav päev see emadepäev ikka on ja kui ilus tort ja… Küll see elu ikka on nii hea ja ilus!” Väike Tüdruk asetas õrnalt kaisuloomad omadel kohtadele ja koogi kingituse kõrvale lauale. Päris väsinuna potsatas nüüd Väike Tüdruk Elutoa diivanile istuma ja tõmbas käega üle lauba: “Super töö, mu armsad kaisukad, jõudsime nii-nii-nii  napikalt täpselt kõik valmis!” Järgmisel hetkel libiseski põll musta pesu korvi, kontsaga toasussid jalast ning üllatuse valmistaja ise diivanile tukkuma,  norsates peagi nagu väike meremees oma väljateenitud lõunauinakul. Ema saabus poekottidega koju, nägi Elutoas endanimelist kingikorvi ja kooki ning poekotid libisesid märkamatult käest. Sellist armast vaatepilti tahtis ta kohe mitu minutit järjest vaadata ja härdusest käsi kokku lüüa. Noh, peaaegu nii ta ka tegi, lisaks sellele ka paar selfiet, mida uhkusega Facebooki postitada.Ta hiilis kingikorvini, tegi Kipperile silma ja pistis Känguruema koos lapsegakipper Väikese Tüdruku kaissu. Kängurumamma koos taskus oleva kängurutitaga olid samuti väga rõõmsad, sest nad liitusid ikkagi kogu suure armsa Ty-kaisukate perega, kes Väikese Tüdruku Toas elasid ja nad ei pidanudki kolima magamistuppa eraldi elama, kuhu nad ju alguses mõeldud olid. Kuigi, mis seal salata, eks Kipper juba kahtlustas sündmuste käiku ette ja teadis, et küll Ema kaisukad ikkagi täies koosseisus Väikese Tüdruku juurde toimetab. Sellised need emad ju kord juba on. Ning kui hea, et just sellised. Elagu kõik Emmed!

Autor: Geethe Kaso

Top 10 mänguasjad

 • 1
  ty36879_saffire

  TY Beanie Boos SAFFIRE - draakon 15.5 cm

  6.99 €

 • 2
  ty42212_tt-prince

  Teeny Tys PRINCE husky

  3.99 €

 • 3
  409-4498(1)

  HEXBUG® BATTLE SPIDER Dual Pack

  59.90 €

Lisa kommentaar