Tomson on Baltimaade ja Skandinaavia juhtiv arendavate ja uuendusmeelsete mänguasjade
maaletooja, jae- ja hulgimüüja.

On ammu teada tõde, et laps areneb mängides! Tomson’i valitud mänguasjad peavad olema õpetlikud, arendavad ja tulevikutrende tutvustavad. Meie mänguasjad suunavad last- iseennast ületama, alustatut lõpuni viima ja oma saavutuste üle uhke olema. Mänguasjad, mis pakuvad lapsele võimalust omandada eluks vajalikke oskusi läbi mängu! Kõik mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhtast materjalist, nii et Teie lapse tervis on kindlates kätes.

Tomsoni mänguasju armastavad lapsed, vanemad ja vanavanemad. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega kogu perega!

Püüdleme selle poole, et meie püsiklientidest sirguksid tegusad ja edukad inimesed!

Tomson Trade Group OÜ

Reg nr: 11900037 / VAT EE101392730

info@tomson.ee

+372 5305 6556

LADU: Akadeemia tee 45

AS LHV Pank

Tartu mnt 2, 10145 Tallinn

SWIFT kood/BIC: LHVBEE22

IBAN: EE587700771000815472

about_toomas

Toomas Neson

Tegevjuht

Meie suunanäitaja Toomas tahtis väiksena kõige rohkem suureks saada. Et kasvamise aeg võimalikult lõbus oleks, veetis ta selle põhiliselt õues joostes ja mängides. Kui aga tuppa kästi minna, siis seal ootas teda ees üliäge autoteedega vaip ja lemmikloom rott Godzilla. Koolis oli Toomas aga kehalise kasvatuse õpetaja lemmik, sest enne ta tunnist ära ei läinud kui vajalik kõrgus või kaugus oli ületatud. Ka täna ei jäta ta enne, kui Tomsoni valikus on just need kõige paremad ja arendavamad
mänguasjad, mida laias maailmas  toodetakse.

about_egert

Egert Valing

Finantsjuht

egert@tomson.ee

+372 5566 8640

Kui Egert väike poiss oli meeldisid talle mudelautod ja neid oli tal oi kui palju. Ka täna on Egert maksimalist, kellele meeldib kõvasti tööd teha ja ka väga kõvasti muusikat kuulata. Meil seisab ta hea selle eest, et kõik numbrid ja tabelid ikka kenasti klapiksid ja korras oleksid. Vabad hetked veedab Egert purjetades ja oma kõige suuremaks kordaminekuks elus peabki seda, et saab tegeleda just nende asjadega, mis talle tõeliselt meeldivad.

Aleksandr Najanzin

Müügijuht

alex@tomson.ee

+372 5855 2825

Aleksandr hoolitseb selle eest, et kõikides poodides meie toredad ja arendavad mänguasjad müügil oleksid. Väiksena unistas ta aga hoopis tuletõrjuja ametist ning kodus meeldis talle väga metallkonstruktoritega aega viita. Koolis seevastu nautis Aleksandr kõige rohkem geograafia tunde ja üldse on ta ka praegu väga uudishimulik ning vestleb hea meelega igasugustel teemadel, peaasi, et jutt oleks asjalik. Muuseas, ehitada meeldib talle siiani ning kodus on tal lausa enda tehtud dioraam.

about_helen

Viktorija Potašenko

Leedu müügijuht

viktorija@tomson.ee

+370 68611083

Viktorija ehitab Tomsonis ärisuhete silda Eesti ning Leedu vahel. Tal on suur kogemustepagas B2B müügis. Viktorija peab kõige tähtsamaks kvaliteeti, kliendivajadusi ning nende ootuste ületamist. Nii töös kui eraelus hindab ning väärtustab Viktorija kvaliteeti kõige enam, võib lausa öelda, et see on tema elumoto.

about_helen

Helen Reidla

Müügispetsialist

helen@tomson.ee

+372 5886 5565

Heleni ülesandeks on tegeleda arvete ja teiste tähtsate paberitega. Kuigi suurem osa tema vabast ajast kuulub tütrele, tõmbab ta hea meelega jalga ka rulluisud või sukeldub basseini lainetesse. Väiksena oli Heleni üks õnnelikumaid päevi siis, kui ta sai endale unistuste nukuvankri. Täna tunneb tema tütreke suurt rõõmu selle üle, et emme tööjuures on nii palju toredaid mänguasju.

 janne_sakeus_uus

Janne Sakeus

Müügiesindaja

janne@tomson.ee

+372 53 522 008

Janne hoolitseb Tomsonis selle eest, et nii meil kui ka klientidel ja koostööpartneritel silmad säraksid ja suud naerul oleksid. Janne on alati hingega asja juures. Vabal ajal matkab ta looduses ja avastab reisides uusi paiku. Janne peab kõige tähtsamaks jõuks naeratust ning just sellega võlub ta meie kliente ja koostööpartnereid. Janne lemmik Ty kaisukas on leemur Leeann.

kaarin100x100

Kaarin Pappel

Raamatupidaja

Iga hea ettevõtte taga on suurepärane raamatupidaja. Kaarin hoolitseb Tomsonis, et kogu arvepidamine kellavärgi täpsusega klapiks ning kõik laitmatult sujuks.

 maiken

Maiken Vuks

Marketing Wizard

maiken@tomson.ee

+372 56 488 582

Maiken on Tomsoni multitasking ninja, kes hoolitseb meie turunduse ja loomingulisuse eest. Maiken usub, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Nii Tomsoni kui ka koostööpartnerite äriedu on see, mille nimel ta töötab. Tema lemmik kaisukas on Ty Beanie Boo’s Fantasia, sest just fantaasia on see, millel Maiken töötades lennata laseb.