Tomson on Baltimaade ja Skandinaavia juhtiv arendavate ja uuendusmeelsete mänguasjade
maaletooja, jae- ja hulgimüüja.

On ammu teada tõde, et laps areneb mängides! Tomson’i valitud mänguasjad peavad olema õpetlikud, arendavad ja tulevikutrende tutvustavad. Meie mänguasjad suunavad last- iseennast ületama, alustatut lõpuni viima ja oma saavutuste üle uhke olema. Mänguasjad, mis pakuvad lapsele võimalust omandada eluks vajalikke oskusi läbi mängu! Kõik mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhtast materjalist, nii et Teie lapse tervis on kindlates kätes.

Tomsoni mänguasju armastavad lapsed, vanemad ja vanavanemad. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega kogu perega!

Püüdleme selle poole, et meie püsiklientidest sirguksid tegusad ja edukad inimesed!

Tomson Trade Group OÜ

Reg nr: 11900037 / VAT EE101392730

info@tomson.ee

+372 5305 6556

LADU: Akadeemia tee 45

AS LHV Pank

Tartu mnt 2, 10145 Tallinn

SWIFT kood/BIC: LHVBEE22

IBAN: EE587700771000815472

about_toomas

Toomas Neson

Tegevjuht

Meie suunanäitaja Toomas tahtis väiksena kõige rohkem suureks saada. Et kasvamise aeg võimalikult lõbus oleks, veetis ta selle põhiliselt õues joostes ja mängides. Kui aga tuppa kästi minna, siis seal ootas teda ees üliäge autoteedega vaip ja lemmikloom rott Godzilla. Koolis oli Toomas aga kehalise kasvatuse õpetaja lemmik, sest enne ta tunnist ära ei läinud kui vajalik kõrgus või kaugus oli ületatud. Ka täna ei jäta ta enne, kui Tomsoni valikus on just need kõige paremad ja arendavamad
mänguasjad, mida laias maailmas  toodetakse.

about_egert

Egert Valing

Finantsdirektor

Kui Egert väike poiss oli meeldisid talle mudelautod ja neid oli tal oi kui palju. Ka täna on Egert maksimalist, kellele meeldib kõvasti tööd teha ja ka väga kõvasti muusikat kuulata. Meil seisab ta hea selle eest, et kõik numbrid ja tabelid ikka kenasti klapiksid ja korras oleksid. Vabad hetked veedab Egert purjetades ja oma kõige suuremaks kordaminekuks elus peabki seda, et saab tegeleda just nende asjadega, mis talle tõeliselt meeldivad.

about_kai

Kai Mesipuu

Finantsjuht

Viljar Sepp

Müügijuht

viljar@tomson.ee

+372 5336 3918

Viljar on meil positiivne isiksus, kes hoolitseb selle eest, et Ty tooted oleksid Eestis suurepäraselt esindatud ning meie toodete edasimüüjatega parimad suhted. Suhelda ta oskab – ükspäev rääkis Ty SLUSH iga, mis tal laual ja sellepeale hakkas koer naeratama. Oma head energiat kogub ta suvel purjetamisega, millega ta on edukalt tegelenud juba 24 aastat, järjepidevust tal jagub ning otsused on tal põhjendatud nagu õigel kaptenil ikka.

about_helen

Viktorija Potašenko

Leedu müügijuht

viktorija@tomson.ee

+370 68611083

Viktorija ehitab Tomsonis ärisuhete silda Eesti ning Leedu vahel. Tal on suur kogemustepagas B2B müügis. Viktorija peab kõige tähtsamaks kvaliteeti, kliendivajadusi ning nende ootuste ületamist. Nii töös kui eraelus hindab ning väärtustab Viktorija kvaliteeti kõige enam, võib lausa öelda, et see on tema elumoto.

about_helen

Geethe Kaso

Müügikoordinaator

about_helen

Kärolin Viikvald

Müügiassistent

 janne_sakeus_uus

Janne Sakeus

Müügiesindaja

janne@tomson.ee

+372 53 522 008

Janne hoolitseb Tomsonis selle eest, et nii meil kui ka klientidel ja koostööpartneritel silmad säraksid ja suud naerul oleksid. Janne on alati hingega asja juures. Vabal ajal matkab ta looduses ja avastab reisides uusi paiku. Janne peab kõige tähtsamaks jõuks naeratust ning just sellega võlub ta meie kliente ja koostööpartnereid. Janne lemmik Ty kaisukas on leemur Leeann.

 maksim

Maksims Koroleckis

Läti müügijuht

maksim@tomson.ee

+371 2377 1073

 ingrida

Ingrida Nemanienė

Leedu müügiesindaja

 ingrida

Gintė Puidienė

Leedu müügiesindaja

kaarin100x100

Kaarin Pappel

Raamatupidaja

Iga hea ettevõtte taga on suurepärane raamatupidaja. Kaarin hoolitseb Tomsonis, et kogu arvepidamine kellavärgi täpsusega klapiks ning kõik laitmatult sujuks.